Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bobo

Bobo je starý a slepý a tak je vděčný za každý kontakt s člověkem. Stále si zachovává svou důstojnost. Jeho příběhu byl věnován tento článek v časopisu Pes přítel člověka.
Začátkem prosince 2010 se podařila skvělá věc - Bobo ještě na stará kolena našel nový domov! Gratulujeme!
 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bob

(Jan lorenc, 10. 12. 2010 14:00)

Dobry den, virtualnim adopcum jsem nepsal, protoze na ne nemam kontakt, celou agendu jsem prevzal, ale zkusim to napravit. Jinak me o vas informovala pani Harigelova, ostatni zalezitosti s vami doufam vyridila. Jan Lorenc

Re: Bob

(Pavla Kůsová, 11. 12. 2010 1:24)

Dobrý večer pane Lorenci,
paní Harigelová se mnou zatím stále nemluvila, navíc kritika nebyla mířena vůbec na Vás, minimálně paní Vovsová má na přispěvovatele kontakty. Na mne je kontakt například i v článku z Pes přítel člověka a to jak emailový, tak telefonní.
Ale ještě přeci jen drobnost - Bobovi je skutečně 11let, nikoli 12 jak máte v Aktualitách nesprávně uvedeno.
Díky za reakci a držím Vám palce při zvládání této záslužné činnosti.

Pavla Kůsová
ch.s. Grenay

Being Dream Alkami "Bob"

(Pavla Kůsová, 10. 12. 2010 8:14)

Dobrý den,
jelikož ignorujete mé emaily, ráda bych uvedla na pravou míru informaci v úvodu - Bob je narozen 4.11.1999, tj. je mu 11let, nikoli 12.
Velice mne mrzí, že jste vůbec nedali vědět, že je o Boba další zájemce. Jen díky tomu, že se paní sama ozvala vím, kde nyní je a jak se má....tento postup mne od Vás velice mrzí. Stejně jako to, že jste vůbec nedali vědět ani lidem, kteří ho virtuálně adoptovali, myslím, že toto nevrhá úplně nejlepší světlo na Vaši práci. S novou paničkou se ohledně převedení majitelství dohodnu přímo, nějak jste zapomněli, že Bob byl dle PP stále v mém vlastnictví. No nevadí, doufám, že v novém domově v klidu dožije a Vy se do budoucna polepšíte a informace budete předávat pravdivě a včas.

Pavla Kůsová
ch.s. Grenay